Sprostowanie i relacja ze sprzątania 2016/08/30

Człowiek całe życie się uczy:) Nie miałam pojęcia, że uprawiam reklamę pisząc o nieruchomościach, ale rzeczywiście może nie powinnam tak otwarcie wyrażać swojej opinii na to co mi się gdzie podoba a co nie. Jak się zastanowię, to rzeczywiście jest to nie fair, bo może ktoś przeczyta i wyciągnie błędne wnioski? Albo moja opinia nie będzie rzetelna i wprowadzę kogoś w błąd? Dobrze, że mam wspaniałych przyjaciół którzy dbają o moje dobro:) No dobra, po tym tłumaczeniu wracamy do sprzątania, uff:)))

Wczoraj już nie zdążyłam napisać relacji, także dzisiaj szybki update:)

Zrealizowałam plan w 90%:) Zostało mi jeszcze umyć okna i będę mieć ogarnięte największe przedsięwzięcia domowe. Oczywiście wszystko robiłam w tzw. międzyczasie ale naprawdę jestem zadowolona z efektu i tempa działania. Czyli do rzeczy, co ogarnęłam:

1. Zmieniłam pościel, wyprałam tą którą ściągałam. Zawsze zmieniam pościel jak mam możliwość od razu wrzucenia brudnej do pralki. Inaczej zalegałaby mi gdzieś w koszu i zajmowała niepotrzebnie miejsce. Udało mi się zrobić jeszcze dwa prania: czarne i białe, także jestem zadowolona bo półka jest pusta

2. Umyłam kran i armaturę w całym domu. Przez umycie mam na myśli popsikanie jej octem lub środkiem z odkamieniaczem i zostawienie na chwilę, następnie umycie gąbką i spłukanie zimną wodą  żeby była lśniąca i bez kamienia.

3. Umyłam ubikację według prastarej metody;P  http://magdalenakwiatek.pl/20160817-mycie-ubikacji/

4. Odkurzyłam i umyłam podłogę i balkon

5. Wyładowałam/załadowałam zmywarkę i milion innych drobnych  codziennych rzeczy o których nawet nie piszę bo nie ma sensu:))

A Wam jak poszło? Jakie macie plany na dzisiaj? Ja chciałabym w końcu okna umyć, ale mam tak napięty grafik wokoło, że mogę nie zdążyć:)

 

Miłego dnia!

Flower Power

20160828_092846(1)

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *