Pomysł na biznes – a wy co o tym sądzicie:-)?

„Madziu, mam dla Ciebie pomysł na biznes! Mogłabyś prowadzić trening ze sprzątania i organizacji pracy. Dla takich kobiet jak ja (choć mężczyźni również się mogą załapać;) Usypiam dziecko, zamykam sypialnię i pełna chęci do naprawiania świata poprzez 5-minutowe sprinty ze sprzątaniem rozglądam się po mieszkaniu i myślę ‚ja pierdolę!’ Przepraszam za wyrażenie ale tak właśnie myślę. Potem sobie robię kawę i sprawdzam fb”

Droga A.:)))) No i to jest myśl! Trzeba się najpierw jakoś zmotywować do tego żeby coś ogarnąć, bo po kilku godzinach latania za dzieciakiem już ręce opadają. I dlatego spróbuje specjalnie dla Was znaleźć 5 wielkich motywatorów, obok których nie przejdziecie obojętnie;)

Pomijam fakt, że Aneta (jak dotąd doczytaliście to imię możecie już poznać;P) rozwaliła system przez podanie mi gotowego biznes planu;P Kawusia i fit ciacho u mnie plus warsztaty – kto jest za? Do dzieciaków załatwimy nianie żeby móc się skupić na..ogarnianiu tematu:) No i co, podoba się?

Dajcie znać jak macie ochotę na coś takiego – warsztaty motywacyjne ze specjalizacją: sprzątanie chaosu:)) Wszelkie wątpliwości będę mogła rozwiać osobiście, a jak zajdzie taka potrzeba to i doraźna pomoc  jest możliwa! Tak tak, postanowiłam, że my mamuśki musimy się trzymać razem:) (choć niemamuśki też są mile widziane!) I jak któraś potrzebuje pomocy, to reszta z dzieciakami się do niej wybierze na przysłowiową ‚kawę’ i pomoc w ogarnianiu – albo przynajmniej zajęciu szkraba/ów:)) To co, spróbujemy?

Czy są jakieś chętne:)? 500 lajków pod postem na fb i startuje z tematem:P

Poniżej zdjęcia mojego ukochanego krakowskiego teamu mamusiowego – dziewczyny, nie zabijajcie, kocham Was na tych zdjęciach!

20160530_162258

20160530_164804

Flower Power

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *