Motywacja – skąd ją czerpiecie?

W tym tygodniu byłyśmy z Amelią w odwiedzinach u koleżanki za Krakowem. Powiem Wam że mnie natchnęło – nie wiem skąd ta kobieta czerpie aż tyle energii! Może po kolei. Codziennie dojeżdża ok. 30 km do pracy na 6 rano. Ma dwójkę dzieci 3,5 roku i 1 roczek, które odbiera z przedszkola i żłobka . Ogarnia dzieci, dom, gotowanie i pracę naraz! Czy wspomniałam, że jest w super formie i ma ekstra figurę bo trenuje ze sportsmamą min. 2-3 razy w tygodniu? 🙂 To dopiero super przykład do naśladowania!

Uwielbiam przebywać z takimi ludźmi. Jak sobie myślę, że mam dużo na głowie to od razu przypominam sobie taką Agę i łapie powera jak nigdy wcześniej:) No bo skoro ona da rady z dwójką, dojazdami, pracą, zakupami i treningami, to wybaczcie ale na pewno dam i ja- dzięki Aga!

Tak sobie myślę, że doba ma 24 godziny i z każdej minuty można wycisnąć jak najwięcej (jak z cytryny;P) Można też przesiedzieć ten czas, czekając aż dziecko się obudzi, aż mąż wróci z pracy – cały czas czekając na przyszłość. W ten sposób teraźniejszość jakby nam umyka. A za rok stoimy w tym samym miejscu tylko dziecko starsze..

Lubię mieć czysto, lubię mieć ogarniętą przestrzeń w której mieszkam, cieszy mnie to. Wiem też, że jestem w tym bardzo dobra. Umiem bardzo szybko poradzić sobie z zagraconą przestrzenią. Dlatego też skoro jestem w tym dobra chciałabym się z Wami podzielić moimi talentami. Wiem, pisałam już o tym, miałam pisać tylko o sprzątaniu ale czasem muszę zrobić wpis motywujący mnie i Was do działania:)) Dużo osób twierdzi że sprzątanie to największe zło, że nie ma co tracić na to czasu – i też się z nimi zgadzam! Mam znajome które żyją w całkiem inny sposób, którym ład nie jest potrzebny do szczęścia. Mógłby być ale nie musi. I uwielbiam te dziewczyny. Uwielbiam tą różnorodność jaka jest między nami. Ale uważam też że skoro jestem dobra w ogarnianiu a one tego nie lubią to mogę im pomóc – i tobie też jak chcesz:))

PS Ja za to czerpie garściami talenty moich dziewczyn, bo w tym w czym one przodują ja jestem noga;P Każda osoba z którą się stykam jest wyjątkowa i unikalna. Każda jest dobra w czym innym. Czego Wam brakuje do wysprzątania domu? Motywacji? Wiedzy? Środków czystości? Rąk do pracy:P? Piszcie śmiało, zaradzimy jakoś;)

20160912_165145

Wspaniałego dnia Wam życzę:)

Flower Power

2 komentarze

  1. Sposobów. Im bardziej wdrażam sie w temat nie tyle samego sprzątania co ogolniejorganozacji przestrzeni wokół siebie okazuje sie ze na wszytko jest jakiś sposób. Np na pięknie wyprasowane koszule męża moj najlepszy sposób to wyprasować je od razu po wyjęciu z pralki i powieszeniu na wieszaku zeby doschly. Rano sa gotowe do założenia
    I takie sposoby (tajniki) chciałabym poznać

    1. Ania, znalazłaś idealne rozwiązanie na męskie koszule:) Uważaj tylko żeby nie przypalić, bo mokry materiał może przywrzeć do żelazka. Natomiast jeśli pralka super wiruje, to ryzyka nie ma i koszule są gotowe do prasowania – brawo!

      Flower Power

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *